MINU KODU kliendiprogrammi tutvustus

Parim perele, parem keskkonnale!
Koduinfo kliendiprogramm säästliku ja tervisliku kodu ehituseks.

MINU KODU kliendiprogrammi tutvustus

PostitusPostitas admin » 14 Okt 2008 20:39

Maja ehituses ei käi kunagi kõik korraga, vaid see koosneb etapilistest valikutest: valitakse maja asukoht ja projekt, siis otsitakse vastust küsimustele millest ehitada ja kuidas ehitada jne. Iga selline etapp vajab põhjalikku kaalumist ja mõtlemist, kuna Teie unistuste maja saab olema KODU paljudeks aastateks nii Teile kui ka Teie perele.

MINU KODU on Koduinfo rohelisest mõtteviisist lähtuv kliendiprogramm, kuhu on koondatud kõik vajalik maja ehituseks vundamendist katuseni. Meie programmi kaasabil on võimalik luua endale tervislik ning hubane KODU, kus materjalide valikul on arvestatud, et need :

    on looduslikud
    aitavad kaasa tervisliku mikrokliima kujunemisele
    loovad hea heliisolatsiooni nii välis- ja sisekeskkonna vahel kui ka hoonesiseselt
    on vastupidavad ning pikaajalised
    aitaksid saavutada madala energiavajadusega KODU
    ümbertöödeldavad
    on madala radioaktiivsuse tasemega

Programmi on võimalik kasutada iga majatüübiga olenemata konstrtuktsiooni keerukusest. Majaprojekt võib olla endal või Koduinfo poolt pakutavate seast ning läbima ei pea kõiki programmi etappe. Samas, kasutades meie programmi materjale saavutate parima KODU oma perele ning iga läbitud samm annab järgneva toote ostuks lisasoodustust.

Loe MINU KODU kliendiprogrammist lähemalt
ja
Arvuta MINU KODU kliendiprogrammi soodustust.
admin
Site Admin
 
Postitusi: 145
Liitunud: 25 Juul 2008 21:38
Asukoht: Ropkamõisa 10, Tartu

Mine MINU KODU kliendiprogramm

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron