ARCHON projektid
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6299

Kaupade kiirotsing

Garaa˛iukse lisainfo

Üldinfo

Garaa˛iuksed on mõeldud eramute ja korterelamute garaa˛idele. Tõstukse konstruktsioon vajab vähe ruumi ja tihendid servades tagavad ukse ilmastikukindluse ning minimaalsed soojakaod. Sektsioonid on disainitud spetsiaalse kujuga, et garaa˛iukse sulgemisel ei oleks võimalik sõrmi paneeli vahele jätta.

Garaa˛iukse mõõdud

Ehitusava mõõt:

  laius (B) <6000;
  kõrgus (H) < 2500;
  Silluse kõrgus (h): >420; automaatikaga > 450
  Valgusava mõõt = ehitusava mõõt Ukselehe paksus: 40 Külgedel olev vaba ruum (PL*): >100

Garaa˛iukseleht

Ukseleht koosneb 40 mm paksustest soojustatud sektsioonidest, mis on välisküljelt puitu imiteeriva struktuuriga ja näpukaitse funktsiooniga. Soojustusena on kasutatud tihedat freoonivaba polüetaanvahtu, mis on ümbritsetud galvaniseeritud teraslehega. Sektsioonid on värvitud ilmastikukindla polüesterväarviga. Standardtoonid on siseküljelt valge RAL 9010. välisküljelt valge RAL 9010. Külgvaade P = H + 600 juhtsusteem tasakaalustus tihendus 420 450 H mm või tumepruun RAL 8014. Lisatugevdusena on kasutatud horisontaalseid lehtmetallist tugevdusribasid sisemise külje üla- ja alaservades, mille külge kinnituvad sektsioonide ühendushinged. Sektsioonide soojusülekandeteguri väärtus on R = 0,5 W/(m2C) ja soojusjuhtivustegur U < 0,022 W/(m2C).

Juhtsüsteem

Ukse ava sisemisele küljele on paigaldatud juhtsiinisüsteem, mis on valmistatud kuumtsingitud 2,0mm terasprofiilidest, mida mööda liiguvad uksesektsioonid rullikute abil üles-alla. Normaaltõste sobib avadesse, millel on silluse (h) kõrgus vähemalt 420 mm.

Tihendus

Ukse hermeetilisuse tõstmiseks kasutatakse ukse üla- ja allservas EPDM hooldus lisad PL*PL* kummi. Külgede tihenduseks on eriline PVC ja kummi (TPR) segust tihend. Samuti on tihendid sektsioonide liitekohtades.

Hooldus

Vastavalt kasutamise intensiivsusele tuleb ust 1 - 4 korda aastas hooldada, mis pikendab tema kasutusiga tunduvalt.

Lisad

Uksele on võimalik paigaldada järgnevad lisad:

 • plastaknad
 • ventilatsioonirestid
 • automaatika
 • vedrupurunemiskaitsed

Tagasi