FERMACELL ehitusplaat
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6296

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Koduinfo OÜ
Ettevõtte andmed

Koduinfo OÜ
Reg. nr: 11105156
KMKNR: EE100953675
Asutatud: 2005. a

Tel: +372 7330355
Faks: +372 7330355
GSM: +372 53345843

Ropkamõisa 10, Tartu, Tartumaa
Avatud: E-R 9-17 www (24h)

www.koduinfo.ee
service@koduinfo.ee

Koduinfo OÜ logo

TEGEVUSALAD × Soojustus × Ehituskivid × Ehitusplaadid × Garaaý × Poed × Saun × Põrandaküte × Maaküte × Aiad, piirded ja väravad × Põrandad × Katused × Laed × Uksed × Aknad × Ehitusmaterjalid × Vinoteek × Santehnika
TUTVUSTUS
Koduinfo OÜ alustas oma tegevust 2005. aastal Poola arhitektuuribüroo Archon+ tüüpmajade projektide maaletoomisega. 2007. aasta alguses pöörasime uue lehe Eesti ehitusturul ning hakkasime pakkuma unikaalset ökoloogilist ehitusplokki Durisol. 2008. aasta veebruaris lisasime Eesti turule uudistoote - majaprojektide ja ehitusteabe kataloogi "Teie Unistuste Majad". Kataloog on täisvärviline A4 formaadis ja ca 300 lk väljaanne. Antud kataloogi on võimalik osta suurimates kaubanduskeskustes, ehitus- ja raamatupoodides.

Majade projektid firmalt ARCHON+
- projektibüroo ARCHON+ ametlik esindaja Eestis
- ehituskivide DURISOL volitatud maaletooja
- valikus üle 600 erineva majaprojekti
- tüüpmajad, majad, ehitusprojektid
- projektipakkumised kuni „Võtmed kätte”
- ehituskaubad, kodukaubad
- garaažiuksed, garaaživäravad
- valgustid, valgustitarvikud, PAULMANN
- vannid, mullivannid, aurusaunad, dušinurgad
- katused, katusetarvikud
- katuseaknad, vihmaveesüsteemid
- sisustuskaubad

KAUBAMÄRGID
Koduinfo OÜ logo

Uudistoode Eesti turul, kuid üle maailma tuntud juba 60 aastat. Ehitusmaterjalil Durisol on ainulaadsed omadused, mis põhinevad selliste looduslike materjalide nagu puit ja kivi kasutamisel. Mahult koosneb Durisol 90% ulatuses kuuselaastudest, mida on töödeldud mineraalsete lisanditega ja tugevdatud portlandtsemendiga (ainult 2%). See on ökoloogiline, kerge, tugev (tänu monoliitsele raudbetoonile, mis valatakse ploki õõnsustesse) ja kauakestev materjal. Materjalil on suurepärased soojus- ja heliisolatsiooniomadused ning suur tulekindlus; materjal ei mädane, on seene-, hallitus- ja külmakindel. Toode omab nii Euroopa kui ka Eesti sertifikaate.


Koduinfo OÜ logo

Poola firma ARCHON + müüb oma projekte juba 17 aastat ja kümnes Euroopa riigis. Valikus üle 600 tüüpmaja projekti: eramajad, paarismajad, ridaelamud ja korterelamud. Projekti ca 40 lk paksune kaust sisaldab kogu majaehituseks vajalikku informatsiooni: seletuskiri, vundamendi plaan, fassaadi plaan, korruste plaanid, maja ristlõige, sarikate ja katuse plaan, materjalide nimekiri ja mõõdud, elektriprojekt, vee- ja kanalisatsiooniprojekt, keskkütteprojekt, gaasiprojekt, asendiplaan ning täidetud ehitusloa taotlus. Dokumentatsioon on eesti keeles ja läbi vaadatud ning allkirjastatud meie arhitektide poolt. Hind sisaldab sidumist krundiga ja kooskõlastust Päästeametiga. Kliendil jääb antud kaust ainult saata oma valda ehitusloa taotluseks.


Koduinfo OÜ logo

Väärt veinile väärt riiulid!


Koduinfo OÜ logo

Looduslik konstruktsioon, -soojustusPRINDI

Tagasi