SERTIFIKAADID UURINGUD KASUTUSÕPETUS
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6299

Kaupade kiirotsing
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Kasutusjuhend


Sissejuhatus:

Meie koduleheküljel on alati võimalik vaadata ja võrrelda kõikvõimalikke kaupu, mis on seotud koduhoolduse- ja ehitusega. Kaubavalik on väga suur - majaprojektist kodu sisustuseni ja valik täieneb pidevalt. Kõikide kaupade hinnad on käibemaksuga. Kõike on võimalik osta kohe siit ja selleks pole vaja poodi minna. Maksmine käib samuti Interneti kaudu. Selleks tuleb Teil kasutada panganetti. Enamus kaubad tuuakse Teile kulleriga koju.

Vaatamine:

Kaupu saavad vaadata kõik külastajad. Kaubad on jagatud erinevatesse kaubagruppidesse: majade projektid, kodukaubad, ehituskaubad jne. Iga kaubagrupi jaoks on otsingumootor. Otsingumootoris saab kaupa otsida konkreetsete parameetrite järgi nagu hind, mõõdud, tüüp jne.

Registreerumine:

Registreerumine on tasuta ja on soovitatav kõigile kasutajatele. Registreerumine hõlbustab lehe kasutamist.

Valimine:

Registreerunud kasutajad saavad lisada endale võrdluskorvi neid huvitavaid kaupu. Võrdluses olevaid kaupu pole vaja iga kord otsida ega meelde jätta, kus nad asuvad. Kõik kauba kohta vajalikud andmed (nagu hind, parameetrid) on näha ka võrdluses. Selleks tuleb ainult klikata vastaval kaubal. Võrdluses saab alati kaupu kustutada ja lisada. Samas on võrdluses olevat kaupa võimalik ka osta.

Tellimine:

Kaupu saavad tellida ainult registreerunud kasutajad. Juhul kui olete valinud mõne kauba endale võrdlusesse, on Teil võimalik see sealt kohe ka tellida. Tellida saab ka mittevõrreldud kaupa. Tellimiseks tuleb valida kaup kas võrdlusest või üldgaleriist, nii et oleks näha kogu kauba informatsioon, kohe hinna all - Telli. Pärast selle valimist moodustub uus tellimus, kus on näha ka tellitud kaup. Ühte tellimusse on võimalik lisada ka mitu kaupa. Tellimusse lisamisega ei kohustu klient neid kaupu ostma.

Tellimuse muutmine:

Tellimust saab muuta kuni selle eest pole veel makstud. Muutmiseks tuleb valida kasutajamenüüst Tellimused. Seejärel valida vastav tellimuse number ja selleks, et näha oma tellimust, tuleb vajutada Alusta maksmist. Avanevas aknas on näha kogu tellimisleht. Seal võib olla ka mitu kaupa. Igat kaupa on võimalik nii kustutada kui ka selle kogust muuta. Muutmiseks tuleb valida tellimusest vastav kaup, klikates selle kogusele. Edasi siis, kas lisada juurde või kustutada see kaup tellimusest. Koduinfo alustab Tellimuste töötlemist alles pärast kauba hinna osalist või täielikku tasumist.

Maksmine:

Juhul kui olete tellimusega täiesti rahul - st kõik sobib ja olete nõus ka ostma, tuleb valida kasutajamenüüst Tellimused. Seejärel valida vastav tellimuse number. Avanevas aknas on näha kogu tellimisleht, mille alaservas on võimalik valida kolme panga vahel, mille kaudu saab tellimuse eest tasuda. Enne panga valimist tuleb otsustada, kuidas soovite tasuda. Tasumisel on kaks võimalust: kas tasute kauba eest kahes osas - 50% kohe ja 50% enne kauba kättesaamist või tasute kohe kauba täishinna, saades 5% soodustust. Juhul kui maksate kahes osas, siis võtab Koduinfo enne Teile kauba ärasaatmist Teiega ühendust, et kokku leppida teise osa maksmise suhtes. Edasi tuleb valida sobiv pank ja siseneda oma koodidega. Avanevas aknas on täidetud kõik lahtrid vajalike andmetega, samuti on kirjas summa. Klient peab olema sellega nõus või siis loobuma. Panga maksekorralduses midagi muuta ei saa. Juhul kui olete nõus, on järgmine samm sisestada nõutav kood oma koodikaardilt.

Tarnetingimused:

Tavaliselt saab klient kauba kätte 3 kuni 30 päeva jooksul. Tähtajad sõltuvad kauba tüübist ja sellest, kas kaup on Eestis. Et teada saada konkreetse kauba tarnetingimused, selleks tuleb Teil saata Koduinfole selle kohta vastavasisuline päring. Selleks tuleb valida vastava kauba lehelt - Küsi selle toote kohta.

Transport:

Transpordikulud kannab üldjuhul Koduinfo. Enamus kaubad tuuakse kohale kullerteenusega.

Raha tagasi:

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada. Raha kantakse 15 päeva jooksul Teie kontole.

Toote garantii:

Toodetele kehtib garantii vastavalt toote kirjelduses märgitud ajale.

Konfidentsiaalsus:

Koduinfo OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele isikutele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Koduinfo andmebaasist.

Lisainfo:

Lisainfot saab e-postiga: service@koduinfo.ee.Tagasi