Durisol plokk
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6298

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

ET & LR Viimistlused OÜ
Ettevõtte andmed

ET & LR Viimistlused OÜ
Reg. nr: 11247011
KMKNR:
Asutatud: 2006. a

Tel: 58150424
Faks:
GSM: 55579398

, ,
Avatud:

www.viimistlused.ee
eestalu@hotmail.com

ET & LR Viimistlused OÜ logo

TEGEVUSALAD × Põrandate/katete paigaldus × Seinad × Siseviimistlus × Maalritööd × Tapeetimine × Soojustamine × Krohvitööd × Garaaý × Värvimistööd × Ehitusfirmad × Siseviimistlus × Plaatimistööd × Fassaaditööd × Vedeltapeetide paigaldus × Hüdroisolatsiooni paigaldus
TUTVUSTUS
Ettevõte ET & LR viimistlused on kodumaine erakapitalil põhinev viimistlusfirma,mille eesmärgiks on kiire ja kvaliteetse töö pakkumine meie praegustele ja tulevastele klientidele. Kuna meie firma töötajad on pikaajaliste kogemustega tunnustatud oma ala spetsialistid ning meie kasutuses on parimad viimistlusmaterjalid,siis endast parima andes suudame luua midagi täiuslikku. Kui teil on tekkinud soov teostada sise- või välisviimistlustöid siis oleme alati hea meelega nõus appi tulema,et leida just Teile sobivaim lahendus nii hinnalt kui teostuselt.

Viimistlusfirma ET & LR Viimistlused OÜ on asutatud aprillis 2006 a. Eesti Vabariigi pealinnas Tallinnas. Firma edukale arengule võlgneme suures osas tänu just Tallinna linnale, mis pakkus meile firma asutamisel vajalikku stardiabi toetust. Meie tegevusalaks on peamiselt siseviimistlus, kuid teostame ka väliviimistlustöid. Antud ajahetkel pakume viimistlusteenust ainult Eesti Vabariigi ehitusturul. ET & LR Viimistlused tähtsaimateks eesmärkideks on pakkuda oma klientidele kõige sobivaimaid kvaliteedinormidega piiritletud viimistluslahendusi ning pidada kinni kokkulepitud tähtaegadest. Nimelt on firma jaoks tähtaegadest kinnipidamine kui kliendile tõotatud vanne, mille rikkumist püütakse igati vältida. Konkurentide ees annab meile eelise nii mõnigi tegur: range seisekorra eeskiri, hästitoimiv meeskonnatöö ning parimas füüsilises vormis nooruslik tööjõud. Kõike eelnevat arvesse võttes võime kinnitada, et valides töid teostama ET & LR Viimistlused on garanteeritud esmaklassiline teenus parima hinna ja ajakuluga. Oleme võtnud oma prioriteediks hoida lojaalseid püsikliente tagades neile tasemel töötulemused. Sama tähtis on meile ka hankida uusi potensiaalseid kliente. Langetades valiku meie firma kasuks on tagatiseks kinnipidamine lapingu sätetest, töönõuetest ning lõppresultaadiks on professionaalide käte all valminud meistriteosed.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi