PAKKUMISED ARENDAJALE
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6298

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Inkuta Ehitus OÜ
Ettevõtte andmed

Inkuta Ehitus OÜ
Reg. nr: 11053123
KMKNR: EE100921746
Asutatud: 2029. a

Tel:
Faks: +372 7420 021
GSM: +372 510 6030

Raatuse 96, Tartu, Tartumaa
Avatud: 8.00-18.00

www.inkutaehitus.ee
info@inkutaehitus.ee

Inkuta Ehitus OÜ logo

TEGEVUSALAD × Majad × Moodul/elementmajad × Soojustamine × Hüdroisolatsiooni paigaldus × Värvimistööd × Põrandate/katete paigaldus × Katusetööd/paigaldamine × Välisrajatiste ehitamine × Ehitusjuhtimine × Kaeve-ja pinnasetööd × Santehnilised tööd × Renoveerimine × Rõdupiirded/ vahetus × Rõdu × Plekitööd × Trepikodade renoveerimine × Krohvitööd × Kiviplaatide paigaldamine × Hermatiseerimine × Soojustamine vahtpolüsterooli ja villaga × Garaaý × Pottsepatööd × Saun × Värvid × Keraamilised plaadid × Seinad × Kanalisatsiooni- ja veesüsteemide paigaldus/hooldus × Plaatimistööd × Üldehitus × Betoonitööd × Vundamenditööd × Lammutustööd × Fassaaditööd × Restaureerimine × Siseviimistlus × Remont × Ehitusfirmad × Ahjud, kaminad, korstnad × Põrandad × Katused × Laed × Trepid × Uksed × Aknad × Santehnika × Tapeetimine
TUTVUSTUS
Üldehitustööd (eramajade, korterite, büroode, äripindade ja tootmishoonete ehitus). Betooni- ja vundamendtööd, santehnilised tööd, müüritised, krohv- ja puitfassaadid. Katusetööd. Akende- ja uste paigaldus. Siseviimistlus- ja remonditööd. Maakivimüürid.

Inkuta Ehitus OÜ on kodumaisel kapitalil baseeruv ehitusettevõte, mis alustas oma tegevust 29.06.2004 a. Peamiseks tegevusvaldkonnaks on üldehitus- ja remonditööd. Meie klientideks on eraisikud, korteriühistud ning ettevõtted. Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegseid ja kvaliteetseid ehituslahendusi. Tööd mille teostamiseks firma ei ole pädev (välistrassid, ventilatsioonitööd, elektritööd, valve- ja tuletõrjesignalisatsioon), tellitakse vastava ala spetsilistidelt, kellega omame partnterlussuhteid. Soovitame kõikidele ehitustööde tellijatele, mitte kokku hoida seal, kus kokkuhoid võib ohustada kvaliteeti. Korralik projekt, järelvalve ning usaldusväärne ehitusettevõtja tagavad kliendi ootustele vastava tulemuse ja hoone aastatepikkuse probleemideta ekspluatatsiooni. Kogemused näitavad, et mõneprotsendiline kokkuhoid ehitusmaksumusest projekteerimise, järelevalve või ebapädeva tööjõu kasutamise arvelt tuleb hiljem mitmekordselt parandustööde käigus kinni maksta.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi