FERMACELL ehitusplaat
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6296

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Alcom Invest OÜ / Sanlux
Ettevõtte andmed

Alcom Invest OÜ / Sanlux
Reg. nr: 11330031
KMKNR: EE101132110
Asutatud: 2006. a

Tel: 6 988 550
Faks: 6 988 960
GSM: 53 011 111

Kadaka tee 1, Tallinn, Harjumaa
Avatud:

www.sanlux.ee
info@sanlux.ee

Alcom Invest OÜ / Sanlux logo

TEGEVUSALAD × Santehnika × Vannitoamööbel × Saun × Aurusaunad × Infrapunasaunad × Soome saun × Mullivannid × Vannid × Minibasseinid × Duđinurgad/kabiinid
TUTVUSTUS
Alcom Invest OÜ on juhtiv tarnija uue laine luksuslike sanitaartehniliste seadmete ja vannitoa sisustuse osas. Alcom Invest OÜ on spetsialiseerunud arvuti poolt juhitavatele aurusaunadele, mullivannidele, dushikabiinidele, soome saunadele, infrapunasaunadele, basseinidele ja vannitoa sisustusele ning on uhke, et kuulub kaasaja vannitoatööstuse juhtivamate online-jaemüüjate ja hulgimüüjate hulka.

Kõiki meie tooteid valmistatakse Euroopa ja Aasia vallutanud uuendusliku tehnoloogiaga. Viige oma vannitoakogemus maksimumini, nautides meie toodete pakutavaid paljusid luksusi. Me pakume suurt valikut tooteid, mis vastavad teie vajadustele vannitoa renoveerimisel. Vannitoa kujunduse viimasest sõnast kuni täielikult kohandatavatele kuumavee vannidele – kindlasti leiate te midagi, mis erineb enamikest kaasaegsetest vannitubadest. Meie eesmärk on , et jääksite meie toodetega täielikult rahule isegi aastaid pärast toodete ostmist ning meie tehniline tugi ja klienditeenindusmeeskond annab selleks endast parima. Võtke julgesti meiega ühendust, kui teil on küsimusi või muresid!

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi