SERTIFIKAADID UURINGUD KASUTUSÕPETUS
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6298

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

C4 project
Ettevõtte andmed

C4 project
Reg. nr: 11447230
KMKNR: EE101208044
Asutatud: 2007. a

Tel:
Faks:
GSM: 53491264

Maleva 2D, Tallinn, Harjumaa
Avatud:

www.c4-project.ee
info@c4-project.ee

C4 project logo

TEGEVUSALAD × Akende pesu × Suurpuhastustööd × Puhastusteenused × Välikoristustööd × Kodukoristus × Ehitusjärgne koristus × Muruniitmine/trimmeritööd
TUTVUSTUS
OÜ C4 project (Clean 4 project) on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Põhitegevuseks on kinnisvara korrashoid, hooldus- ja puhastusteenuste osutamine. Lähtume oma tegemistes alati headest äritavadest.

Meie töökas kollektiiv väärtustab ennekõike paindlikku suhtumist töösse, klientide nõustamist ja usaldusväärsust. Pidevalt koos töötades ja oma teadmisi täiendades püüdleme selle poole, et oma klientidele pakkuda parimat teenust.Loomulikult õpime ka meie oma ja teiste vigadest, et neid mitte korrata. Oleme usaldusväärne partner, töödes ja tegemistes professionaalne, alati kliendisõbralikud ning üritame saada Teile pikaajaliseks koostööpartneriks, pakkumaks Teile parimat heakorrateenust. Lähtudes soovidest, vajadustest ja võimalustest koostame kliendile individuaalse teenustepaketi. Teie arvamus teenusest on meile väga oluline. See aitab meil säilitada klienditeeninduse kõrget taset. Loomulikult on meil heameel kuulda ka seda, et olete teenusega rahul.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi