STEICO tooted
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6296

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Interial OÜ
Ettevõtte andmed

Interial OÜ
Reg. nr: 11515374
KMKNR: EE101246792
Asutatud: 2008. a

Tel:
Faks:
GSM: +372 58089446

Regati pst 10-12, Tallinn, Harjumaa
Avatud:

www.interial.ee
info@interial.ee

Interial OÜ logo

TEGEVUSALAD × Ehitusmaterjalid × Laed × Põrandad × Seinad × Poed × Ehitusplaadid × Muud põrandakatted × Parkett × Dekoratiivpaneelid seintele × Dekoratiivpaneelid lagedele × Naturaalparkett × Laminaatparkett × Vineerparkett × Korkpakett × Parketi aluskate × Linoleum × Metalltrepid
TUTVUSTUS
OÜ Interial alustas tegevust 2008. aasta juulis Tallinnas. Pakume kõrgekvaliteedilisi ja lihtsalt paigaldatavaid siseviimistlusmaterjale ja niiskuskindlaid ehitusplaate. Ettevõtte missiooniks on pakkuda suurt valikut erilisi, lihtsalt ja väikese ajakuluga paigaldatavaid ning kaua kestvaid siseviimistlusmaterjale. Tootevalikusse kuuluvad ehitusplaadid, dekoratiivpaneelid, seinapaneelid, põrandakatted ning trepid.

OÜ Interiali tootevalikusse kuuluvad põrandakatted, dekoratiivpaneelid,niiskuskindlad ehitusplaadid, moodultrepid ja vaheseinad. Põrandakatted: Quick-step laminaatparkett Cortex korkparkett ja linoleumpõrandakate PAR-KY vineerparkett Timberwise täispuidust parkett Dekoratiivpaneelid: Huntonit Fibo-Trespo Niiskuskindlad ehitusplaadid: Jackoboard Sasmox Alumiiniumtrepid: AVC Lisaks toodetele on meie kaudu võimalik tellida ka materjalipaigaldust ning siseviimistlustöid.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi