LOODUSLIK EHITUS
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6299

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Alfalend OÜ
Ettevõtte andmed

Alfalend OÜ
Reg. nr: 10283163
KMKNR:
Asutatud: 1994. a

Tel: +372 6 461 121
Faks: +372 6 461 207
GSM:

Sakala 17, Tallinn, Harjumaa
Avatud: E-R 9.00-17.00

www.alfalend.ee
alfalend@alfalend.ee

Alfalend OÜ logo

TEGEVUSALAD × Põrandad × Muud põrandakatted × Parkett × Looduslikud katted × Rõdu-ja terassikatted × Naturaalparkett × Vaipkatted × Villavaibad × Porimatisüsteemid × PVC katted × Kummikatted × Vinüülvaibad/plaadid × Rullvaibad × Linoleum × Toolialusmatid × Loomanahad × Laminaatparkett
TUTVUSTUS
Meilt leiate sobiva põrandakatte ja poritõkke: koju, kontorisse, hotelli, kaubanduskeskusesse, kooli, spordisaali jne. Samuti kõikvõimalikud põrandakatetega seotud teenused. Pakume kvaliteetseid katteid ja konkurentsivõimelisi hindu.Oleme alati valmis vastama Teie küsimustele ja vajadusel soovitama parimat põrandakatet vastavalt etteantud tingimustele.

Alfalend on põrandakate maaletoomisega tegelenud alates 1994 aastast. Pakume enamikke kodus ja ühiskondlikes ruumides kasutatavaid põrandakatteid. VAIPKATTED ja PLAATVAIBAD: taimsetest kiududest - sisal, kookos, dzhuut, mere- ja mägirohi, täisvillased vaipkatted, kunstmaterjalidest vaipkatted. VALMISVAIBAD: taimsetest kiududest - sisal, kookos, dzhuut, mere- ja mägirohi kanditult, täisvillased, erinevatest kunstmaterjalidest. NATURAALPARKETID JA LAMINAATPARKETID: 15mm ja 8mm paksused, Kempaspuust moodulrestid. PORITÕKKED: Porivaibad ja -matid, Moodulrestid, Profiilrestid erinevate profiilidega: harjasprofiil, vaibaprofiil, kummiprofiil, Metallrestid süvenditesse. PVC-KATTED JA NATURAALSED LINOLEUMID: Lai valik PVC-Katteid ja linoleume kodu ja ühiskondlike ruumide põrandale. TÖÖKOHAMATID: Matid müügilettide ja tööpinkide, leevendamaks pidevalt seismisel seljale langevat koormust, Kontoritoolide alusmatid, mis kaitsevad põrandaid toolirataste eest. SPORTKATTED JA KUMMIKATTED: Jooksurajad, tenniseväljakud, spordi- ja jõusaali põrandad.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi