SERTIFIKAADID UURINGUD KASUTUSÕPETUS
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6296

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

HMK Ehitus ja Projektid OÜ
Ettevõtte andmed

HMK Ehitus ja Projektid OÜ
Reg. nr: 11002806
KMKNR:
Asutatud: 2004. a

Tel: 6062434
Faks: 6062431
GSM: 5056753

Peterburi tee 47-207, Tallinn, Harjumaa
Avatud: 9.00-17.00

www.hmkmajad.ee
info@hmkehitus.ee

HMK Ehitus ja Projektid OÜ logo

TEGEVUSALAD × Ehitusfirmad × Siseviimistlus × Fassaaditööd × Lammutustööd × Arhitektuuri- ja projektbürood × Projekteerimine × Renoveerimine × Santehnilised tööd × Ehitusjuhtimine × Ehitusjärelvalve × Välisrajatiste ehitamine × Moodul/elementmajad × Kipsplaatide paigaldamine × Moodulkorstnad × Kivikatused × Kivikorstnad × Puitkarkassmajad × Passiivmaja
TUTVUSTUS
HMK Ehitus ja Projektid OÜ on Eesti erakapitalil baseeruv ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks on: projekteerimine, ehitamine, puitkonstruktsioonide tootmine ja hoonete energiamärgiste väljastamine.

HMK Ehitus ja Projektid OÜ on Eesti erakapitalil baseeruv ettevõte. Firma on asutatud 2004. aastal. Firma peakontor asub Tallinnas ja tootmine 110 km pealinnast idapool Rakvere lähedal. Firma omab nii puit- kui ka kivimajade projekteerimis- ja ehituskogemust alates 2004. aastast. Seoses tellimuste arvu kasvuga ja firma kiire arenguga avati alates 2006. aastast oma projekteerimisosakond. Algselt turustas firma oma maju ja pakkus oma teenuseid Eesti turul. Alates 2006 aastas võeti vastu otsus asuda maju ja teenuseid eksportima perspektiivikatel välisturgudel. Eestis paigaldab firma standardmajad ja eriprojektide alusel toodetud majad ise. Firma eeliseks paljude konkurentide ees on hästi läbimõeldud tootmine ja kiire paigaldamine, soodne majade hind ja kvaliteetsed konstruktsioonid ning kogenud töötajad.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi