ETTEVÕTETE KATALOOG
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6296

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Comvesco OÜ
Ettevõtte andmed

Comvesco OÜ
Reg. nr: 11298111
KMKNR: EE101154567
Asutatud: 0000. a

Tel: 564 99 866
Faks:
GSM: 55 76 500

Järve 36, Tallinn, Harjumaa
Avatud:

www.comvesco.ee
info@comvesco.ee

Comvesco OÜ logo

TEGEVUSALAD × Kanalisatsiooni- ja veesüsteemide paigaldus/hooldus × Akende pesu × Põrandakatete hooldus × Põrandate hooldus × Pehme mööbli puhastus × Suurpuhastustööd × Fassaadipesu × Puhastusteenused × Välikoristustööd × Kodukoristus × Ribikardinate puhastus × Nahkmööbli puhastamine × Basseinide puhastamine × Santehnilised tööd × Ehitusjärgne koristus × Kütte/katelde paigaldus × Avariitööd × Boilerite paigaldus/hooldus × Vihmaveetorude puhastamine
TUTVUSTUS
Kas vajate torutöödel abi? Või näiteks akende pesu.

Meie aitame Teid, kui vajate abi sanitaartehnika paigaldamisel või on juhtunud veeavarii ja torud lekivad. Meie kogenud spetsialistid kas renoveerivad Teie keskküttesüsteemi või ehitavad ka vajadusel uue.

Eraldi meeskond pakub ka kvaliteetset eripuhastusteenust nii firmadele kui kodumajapidamistele. Kliendi soove arvestava, parimale tulemusele ning paindlikkusele orienteeritud puhastusteenuste pakkujana, pakume Teile akende pesu, põrandate pesu ja vahatamist, pehme mööbli puhastamist ning palju muid eripuhastusvaldkonda kuuluvaid puhastusteenuseid, mida tavakoristus ei hõlma.


KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi