MAJAPROJEKTIDE KATALOOG
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6295

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Lacore OÜ
Ettevõtte andmed

Lacore OÜ
Reg. nr: 10525867
KMKNR: EE100818422
Asutatud: 0000. a

Tel:
Faks:
GSM: +3715170805

Tondi 17, Tallinn, Harju
Avatud: E-R 10.00 - 18.00

www.lakore.ee
kaia@lakore.ee

Lacore OÜ logo

TEGEVUSALAD × Dekoratiivpaneelid seintele × Muud põrandakatted × Naturaalsed seinakatted × Duđinurgad/kabiinid × Vannid × Lakkimine/peitsimine/lihvimine × Dekoratiivse vaha/krohvi müük ja paigaldus × Maalritööd × Värvimistööd × Kultuurimälestiste restaureerimine × Krohvitööd × Värvid × Keraamilised plaadid × Siseviimistlus × Valgustid × Santehnika
TUTVUSTUS
Firma Lacore OÜ põhitegevuseks on ilusate ja kvaliteetsete dekoratiivvärvide, dekoratiivkrohvide, dekoratiivpaneelide ja fassaadikrohvide müük ja paigaldus. Lisaks pakume värvidega sobivaid freskosid ja teisi sisustustooteid nagu sanitaartehnika, keraamilised plaadid ja valgustid.

Materjalid on niiskuskindlad, mistõttu võib neid kasutada ka niisketes ruumides nagu näiteks vannitoas, basseiniruumis, aurusaunas. Tooteid on olemas seinte, lagede, põrandate, kaminate, uste ja mööbli viimistlemiseks. Värve võib kanda ka plastiku, metalli, klaasi ja puidu peale.
Võimalik on tellida zabloone ja karniise. Lisaks müüme inglise firma Bartoline keemiatooteid, mille valikus on suhkruseep (seinte pesemiseks), tiigipuuõli,linaseemneõli, aknakitt, lambiõli jpm.
Tegevusalad:
dekoratiivvärvid - ja krohvid, seinavärvid, laevärvid, väliskrohvid, dekoratiivsed väliskrohvid- ja värvid, paigaldus, freskod,sanitaartehnika, valgustid, keraamilised-, klinker- ja klaasplaadid, keemiatooted, tööriistad

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi