ETTEVÕTETE KATALOOG
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6298

Firmade kiirotsing
Firma nimi:

Tegevusala
Märksõna:

© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed

Bergsby OÜ
Ettevõtte andmed

Bergsby OÜ
Reg. nr: 12306224
KMKNR: EE101549910
Asutatud: 2012. a

Tel: +372 56 667 539
Faks:
GSM:

Paldiski mnt 227-105, Tallinn,
Avatud:

www.bergsbygrupp.ee
info@bergsbygrupp.ee

Bergsby OÜ logo

TEGEVUSALAD × Naturaalsed seinakatted × Ripplaed/paigaldus × Lakkimine/peitsimine/lihvimine × Kipsplaatide paigaldamine × Maalritööd × Tapeetimine × Värvimistööd × Põrandate/katete paigaldus × Ehitusjärgne koristus × Santehnilised tööd × Renoveerimine × Trepikodade renoveerimine × Krohvitööd × Keraamilised plaadid × Plaatimistööd × Sisekujundus × Elektritööd × Restaureerimine × Siseviimistlus × Remont
TUTVUSTUS
Bergsby OÜ on 2012 aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Peame olulisteks põhimõteteks ausust, korrektsust, kokkulepetest kinni pidamist ning paindlikkust. Osutame vaid kõrge kvaliteedi ja kindla garantiiga töid, samuti peame kinni kokkulepitud tähtaegadest.

Bergsby OÜ teostab erinevaid viimistlustöid vastavalt rahvusvahelistele kutsestandarditele ning pakume siseviimistlusteenust, mis on kvaliteetne ja usaldusväärne. Teostame siseviimistlus- ja maalritöid, mille alla kuuluvad seinte ja lagede viimistlemine (sh krohvimine, pahteldamine), värvimine, tapeetimine, plaatimistööd ning palju muud.

KAUBAMÄRGID


PRINDI

Tagasi