LOODUSLIK EHITUS
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6298

Kaupade kiirotsing
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed
FERMACELL

Fermacell - looduslik ehitusplaat!

MIS ON FERMACELL? MIKS FERMACELL? PAIGALDUS EHITUSPLAADID TARVIKUD

Miks Fermacell?

Tulekindlus, niiskuskindlus, löögikindlus, helikindlus, tugevus, vastupidavus ja kandevõime on Fermacelli kipskiudplaadi iseloomustavateks tunnusteks.

Puuduvate keemiliste ühendite kõrval võib välja tuua ka Fermacelli kipskiudplaadi hea niiskuse sidumisevõime, mis mõjub eriti positiivselt niiskete ruumide sisekliimale ja muidugi eluruumidele. Olles 24h vees, imab Fermacell maksimaalselt 2% niiskust.

Fermacellil on neli paksust 10, 12,5, 15 ja 18 mm. Katsetuste tulemused kinnitavad, et juba 10millimeetrine Fermacell vastab tulekindlusele 30 minutit.

Fermacelli soovitatakse kasutada korterelamutes tänu tema heale helipidavusele ja löögikindlusele. Fermacell plaadiga ehitatakse teadaolevalt kõige õhemaid vaheseinu(111mm), mille helipidavus on 55dB (nõue hotellitubade vahelistele seintele). Plaadi heaks omaduseks võib lugeda ka tugevust, sest ainult üks 5 mm kruvi suudab kanda 30 kg-st ja tüübliga 50 kg-st raskust(12,5 mm plaadi puhul).

Fermacell kipskiudplaate kasutatakse komponentidena laudistes(kandetarindis) ja voodrites (mittekandvas tarindis). Samuti võib Fermacelli kipsplaate kasutada nii kandetarindiplaatidena kui ka jäikusplaatidena. Korstnate isoleerimisel ei vaja erimaterjale. Seina-, lae- ja põrandaplaadid on võimalik valmistada vastavalt kliendi soovile, kas soojustusega või ilma.


<<Tagasi Edasi >>