Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6296

Kaupade kiirotsing
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed
STEICO

Steico - Looduslikult ehitada ja elada!

MIS ON STEICO? MIKS STEICO? TOOTED KONSTRUKTSIOON SERTIFIKAADID HINNAKIRI.pdf

Koduinfo foorum

Koduinfo blogi

STEICO galerii

Miks kasutada Steicot?

STEICO - looduslikult ehitada ja elada

Puit, kui looduslik ja taastuv materjal, on meile tuttav heade soojapidavuse ja sisekliimat reguleerivate omaduste poolest ning meie aastakümnete pikkuse puidutöötlemise kogemuste tulemusena on sellest valminud looduslik soojustus. Puitmaterjalina kasutame ainult sertifitseeritud (FSC) metsamaterjali ja puidukiud seotakse omavahel ilma keemiliste aineteta. Kanepisoojustuses kasutatakse üheaastaseid taimi. Tänu kiirele kasvule on kanepil suur tähtsus õhupuhastamisel.

STEICO uuenduslikud ehitusmaterjalid pakuvad pikaajalist ja turvalist elamu sisekliimat. STEICO parandab ruumide sisekliimat ja vähendab hoonete energiakulu. STEICO tooted on majanduslikult erakordselt kasulikud ja keskkonnasõbralikud, sest nad toodetakse ressursse säästvalt. STEICOl on tooteid kõikidele konstruktsioonidele: kandekonstruktsioonid, soojustus, vihmakindlad katused ja välisseinaplaadid. Kõiki tooteid on kerge töödelda, nad on väga nahasõbralikud ja kulumiskindlad. Looduslikust kiust soojustus hingav ja seega aitab ehitusbioloogiliselt kiidetud sisekliimale kaasa. Kandekonstruktsioonid järgivad looduse eeskuju - minimaalsed mõõtmed ja väike kaal tagavad kõrge koormustaluvuse. Need on ehitusmaterjalid paljudeks põlvkondadeks.

KÜLMAKINDLUS - Üle Euroopa kulutatakse suurem osa energiast hoonete kütmisele ( Saksamaal nt 30%), mis on ilmekas näide kui oluline on kombineerida talakonstruktsioone efektiivse soojustusega. Tänu STEICO suurepärastele soojaomadustele vähenevad oluliselt küttekulud. Lisaks aitab kõrge veeauru difusioon luua tervislikku sisekliimat püsiva õhuniiskusega.

Võrreldes STEICOt konkureerivate toodetega, siis on määravaks teguriks STEICO füüsilised parameetrid. Esmaklassilised soojaomadused on ühendatud madala soojusjuhtivuse ning suure soojusmahtuvusega, mis suurendavad nii sooja- kui ka külmakaitset katuse-, seina- ja põrandakonstruktsioonides.

KUUMAKAITSE - Efektiivne kuumakaitse on üks võtmeomadustest, mis eristab STEICO puitkiudsoojustust traditsioonilistest soojustusmaterjalidest. Peaeesmärgiks on tagada väliskeskkonnast läbi ehitise konstruktsiooni sooja hilinenud sisenemine.

Soojaenergia, mis on suurim päikese radiatsiooni ajal, peaks siseneme majja miinimum viivitusega 12 tundi. Sellisel viisil jõuab soojaenergia interjööri siis, kui väljas hakkab jahenema. Kuumakaitsel on olulised järgmised parameetrid:

STEICO kvaliteesete soojustusmaterjalidega on soojuse sisenemise hilinemine kuni 15 tundi kergelt saavutatav. Traditsiooniliste materjalide puhul jääb see STEICO standarditele alla 50%.

TULEPÜSIVUS - Preventatiivsele tuleohutusele tuleks mõelda juba ehituse planeerimisprotsessis. STEICO soojustusmaterjalid vastavad Saksamaa Töötusstandardile DIN4102. Tulepüsivus klass on F30-B ning klassid F60-B ja F90-B on kergelt saavutatavad. Kõik STEICO soojustusmaterjalid ja I-talad vastavad EN 13501-1 standardile ning kohalikele nõuetele.

KASUTAMINE - STEICO toodete valmistamisel kasutatakse puitu ja kanepit, mis on nahasõbralikud ning ärritustevabad. Isegi tolm, mis tekib töötlemisprotsessis on klassifitseeritud tervisele ohutuks. Käsitlemisel ei nõua STEICO tooted spetsiifilisi kaitsevahendeid ning tänu ühtlasele struktuurile võib STEICO tooteid töödelda ja viimistleda käepäraste töövahenditega

TERVIS - Materjalide ja tootmisprotsessi valikul on STEICO jaoks määravaks keskkond ja tervis. Puit ja kanep on keskkonnasõbralikud ja kestvad materjalid, mis on põhikomponentideks kõigile STEICO toodetele. Enamik STEICO toodetest on sertifitseeritud Euroopa kvaliteetmärgiga natureplus®, mis antakse tulevikku suunatud ja tervist mitte kahjustavatele toodetele.

ÖKOLOOGIA - STEICO tooted on keskkonnasõbralikud: aitavad säästa energiat ning vähendada CO2 -emissiooni. Naturaalsest kiust soojustusplaadid on avatud veeauru difusioonile ja suudavad talletada niiskust panustades seeläbi tervislikku sisekliimasse. STEICO tooted on mürgivabad.

Sõltumatu organisatsioon FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL) on oma sertifikaadiga tunnustanud STEICO toodete looduslikke omadusi


<<Tagasi Edasi >>