ETTEVÕTETE KATALOOG
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6299

Vinoteegi otsing
Kaup:
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed
Durisol-vinothek

Durisoli vinoteek

DURISOLI VINOTEEK ELEMENDID KOMPLEKTID LISAD GALERII

Durisoli veiniriiul

Kuidas säilitada kvaliteetselt veine/kvaliteetveine? Kvaliteet ei sõltu ainult veinikasvatajast, vaid ka veini vanusest ja säilitamiskoha (veinikeldri) omadustest - ideaalis temperatuuriga 10-15 kraadi ning õhuniiskuse protsent 70-80.

Durisoli vinoteek on riiulisüsteem parima sobiva niiskuse ja temperatuuri tasakaaluga. Durisoli veiniriiulid ei aita ainult säilitada veinide omadusi, vaid on ka atraktiivne sisustuselement. Neljast erinevast riiulielemendist on Teil võimalik kokku panna just Teile sobiv veiniriiul/riiulid.

Veiniriiulite materjal, mineraalidega töödeldud kuuselaastud, on tuntud juba aastakümneid. Poorne ja hingav Durisol on kerge, kestev ja niiskuskindel ning on seetõttu ideaalseks veinide hoiukohaks.

Durisoli üks veiniriiuli element mahutab kuni neliteist 0.75 l pudelit. Spetsiaalne võlv väldib veinipudelite veeremist. Kõiki elemente võib soovitud tulemuse saamiseks omavahel kombineerida, et kasutada maksimaalselt ära olemasolevat ruumi.

Durisoli vinoteegi paigaldamine:

Durisoli vinoteeki on võimalik kergesti ehitatav ning seda kõike lühikese aja jooksul. Riiulisüsteemi võib alustada aluselemendiga või aluselemendita.

 1. samm:

  1, SAMM
  Veiniriiuli elemendid laotakse kihiti üksteise peale. Esimene rida (aluselemendid) asetada võimalikult täpse vertikaalse ja horisontaalse joondusega, seinast vähemalt 5 cm kaugusele.

 2. samm:

  2. SAMM
  Igale kihile paigutatakse niiskuskindlad tihendid, mis ühendavad riiuli elemente omavahel. Tihendid tuleb paigutada riiuli äärest paar millimeetrit kaugemale, et järgmine, peale asetatav element, ei vajutaks tihendit nii, et see jääks riiulite vahelt paistma. Tihendid on taaskasutatavad. Riiuleid võib omavahel ühendada ka kruvidega.

 3. samm:

  3. SAMM
  Kui veiniriiulil on nurk, tuleb uut riiulirida hakata laduma nurgast ning liikuda servade poole.
PAIGALDUS

<<Tagasi Edasi >>