KODUINFO KOOLITUSED JA SEMINARID
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6295

Kaupade kiirotsing
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed
STEICO

Steico - looduslik ehitusmaterjal!

MIS ON STEICO? MIKS STEICO? TALAD EHITUSPLAADID SOOJUSTUS

STEICO soojustus

STEICO toodete peamiseks elemendiks on puit - tulevikku suunatud ja keskkonnasõbralik ehitusmaterjal. STEICO toodetes kasutatavad naturaalsed kiud on nahasõbralikud ja ei tekita ärritusi ega allergiaid, neis puuduvad mürgised koostisosad. STEICO toodete paigaldamisel või nende töötlemisel tekkiv tolm loetakse tervisele kahjutuks. Lisaks on STEICO tooteid lihtne käsitleda - nad on lõigatavad käsisaega.

STEICO soojustuse esmaklassilised isolatsiooni omadused kombineeritult madala soojusjuhtivuse ja kõrge soojusmahtuvusega suurendavad kaitset nii kuuma kui ka külma eest.

Tänu headele soojapidavuse omadustele vähendab STEICO oluliselt küttekulusid. Kõrge veeaurudifusioon aitab kaasa maja tervisliku sisekliima loomisele, kindlustades stabiilse õhuniiskuse. Teisalt on suurepärane soojuse isoleerimisvõime suvel üks võtmeteguritest eristamaks STEICO puitsoojustust traditsioonilistest soojustusmaterjalidest - soojustakistus on piisavalt suur, et välisõhu temperatuur mõjutaks maja sisekliimat minimaalselt 12 tunnise hilinemisega.

Kõik STEICO tooted vastavad ISO 9001:2000 standardile ja kannavad natureplus® märki, mis annab tunnistust sellest, et need on keskkonnasõbralikud, ohutud ja kõrgekvaliteedilised tooted.

STEICO puitsoojustust iseloomustab :

Vaata Steicot

<<Tagasi Edasi >>