MAJAPROJEKTIDE KATALOOG
Kasutaja menüü

Registreeru

Unustasin parooli.

Kasutajaid kokku: 6300

Durisoli plokid
Kaup:
© 2005-2024 a. Koduinfo OÜKontaktKoostööpakkumisedSisukordKasutusjuhendRSS feed
Durisol

Durisol - ökoloogiline ehitusmaterjal!

MIS ON DURISOL? DURISOLI TOOTMINE MIKS DURISOL? DURISOLI EHITUS DURISOLI VAHELAGI DURISOLI PLOKID DURISOLI ARVESTUS DURISOLI KOKKUVÕTE

Koduinfo foorum

Koduinfo blogi

Durisoli galerii

Durisoli vahelaed

Durisoli plokkidest on võimalik teha ka vahelagesi. Durisol ei ole tavaline laekate, vaid tõeline korrustevaheline termoakustiline isoleerkiht. Durisoli vahelagesi tehakse paneelidena (st tehases valatakse ka betooni) ja ka üksikute tükkidena, mis paigaldatakse otse ehituskohas.

Durisol aitab lahendada kõik horisontaalpindade ehitamisega seotud probleemid, pakkudes täielikku soojus- ja heliisolatsiooni ning summutades kogu välis- ja sammumüra. Materjal on tulekindel.

Võimalik on katta kuni 11,75 m laiuseid avasid.

Durisol vahelagi Durisol vahelagi Durisol vahelagi

Durisoli vahelae elemendid laotakse teineteise kõrvale ajutisele laeraketisele, mille sammuks on 80 cm. Peale seda paigaldatakse plokkidele penoplast, mille vahel peab olema 120 mm ava, kuhu paigaldatakse trigon-armatuur - nendest avadest tekivad peale betooni valamist raudbetoontalad. Lõpuks paigaldatakse penoplasti peale Ø5 mm armatuurvõrk 15 x 15 cm ja valatakse betoon. Pealmise betoonikihi paksus on 4 cm - seega keskmine betoonikulu ühe ruutmeetri kohta on 100 - 125 l. Kasutatav betooniklass on C25/30 ja kõrgem.

Durisoli vahelae omadused

Durisol vahelae koormused ning armeering .pdf (36 KB)

<<Tagasi Edasi >>